Zacznij produkować WŁASNY PRĄD
na potrzeby Twojej firmy

Dzięki połączeniu własnej elektrowni fotowoltaicznej z odpowiednią strategią zakupu energii możesz zaoszczędzić nawet 200 000 zł w skali roku.

FOTOWOLTAIKA
DLA FIRM

Sprawdź ile zaoszczędzisz

Zaznacz co Cię interesuje i sprawdź ile możesz zaoszczędzić w skali roku

Formularz Energy Dla Firm

Dlaczego warto skorzystać z oferty Frankiewicz Energy?

Oszczędności finansowe dla Twojej firmy

Dzięki naszym usługom w zakresie fotowoltaiki i doradztwa energetycznego, możesz zaoszczędzić nawet 200 000 zł rocznie.

Przejście na ekologiczną energię słoneczną

Inwestując w fotowoltaikę, przyczyniasz się do ochrony środowiska i promujesz zrównoważony rozwój swojego przedsiębiorstwa.

Autorska metoda optymalizacji

Nasz wyjątkowy system doradztwa energetycznego pozwala na zoptymalizowanie strategii zakupowej energii dla Twojej firmy. Skorzystaj z naszego doświadczenia i wiedzy, aby uzyskać korzyści finansowe.

Gwarantowany, certyfikowany montaż bez podwykonawców

Gwarantujemy montaż bez podwykonawców, co przekłada się na szybkość realizacji i zadowolenie klientów.

Odkryj prosty trick, dzięki któremu zaoszczędzisz 30% rocznie na rachunkach firmowych za prąd i gaz

Fotowoltaika dla firm

Mało osób zdaje sobie sprawę, że istnieje jeden prosty trick, który pozwala zaoszczędzić aż 30% na rachunkach za prąd i gaz w ciągu roku. W Frankiewicz Energy chcemy pomóc firmom w osiągnięciu tych oszczędności, proponując skuteczne rozwiązania z zakresu fotowoltaiki i doradztwa energetycznego.

Dzięki naszym usługom i profesjonalnemu doradztwu, przedsiębiorcy mogą zoptymalizować swoją strategię zakupową energii oraz wykorzystać dostępne technologie, takie jak panele fotowoltaiczne czy pompy ciepła. To pozwala nie tylko obniżyć koszty, ale również przyczynia się do ochrony środowiska i promowania zrównoważonego rozwoju.

Nie czekaj dłużej – skontaktuj się z nami i dowiedz się więcej o tym, jak możemy pomóc Twojej firmie zaoszczędzić nawet 30% rocznie na rachunkach za prąd i gaz, wykorzystując jeden prosty trick.

Ponad 1000 wykonanych instalacji

Fotowoltaika z maksymalną kwotą dofinansowania
w 4 prostych krokach

Jak uzyskać maksymalną kwotę dofinansowania i oszczędzać na rachunkach za prąd?

Krok 1. Wybierz co Cię interesuje

Zaznacz czy interesuje Cię sama fotowoltaika, czy np. kompleksowa obsługa energetyczna firmy i obniżenie ceny zakupu energii.

Krok 2. Porozmawiaj z doradcą

Po wysłaniu formularza skontaktuje się z Tobą nasz doradca energetyczny. Potrzebujemy kilku informacji, aby wykonać szczegółowy audyt i opracować strategię oszczędności.

Krok 3. Poznaj kwoty dofinansowań i oszczędności

Otrzymasz szczegółową kalkulację, której dowiesz się ile możesz uzyskać dofinansowania na fotowoltaikę oraz jakie oszczędności wygeneruje wprowadzenie nowej strategii zakupowej.

Krok 4. Podejmij decyzję i zyskaj nawet 30% w skali roku

Aż 8 na 10 osób wykazuje zainteresowanie po otrzymaniu oferty z kalkulacją. 

ZASTANAWIASZ SIĘ DLACZEGO
NASZA OFERTA JEST TAK ATRAKCYJNA?

Zaznacz co Cię interesuje, wyślij formularz i się sam przekonaj! 

Pospiesz się. Ilość bezpłatnych kalkulacji, które mogą przygotować nasi doradcy jest ograniczona.

Co mówią nasi klienci?

Na podstawie 26 opinii
Dariusz Groń
Dariusz Groń
2023-03-12
Fachowa i rzetelna firma godna polecenia. Pomoc od projektu przez realizację po uruchomienie. Bez problemów, terminowo wykonana instalacja i co najważniejsze profesjonalna pomoc przy złożeniu i obsłudze dokumentacji do strony operatora.
Maciej Grys
Maciej Grys
2023-03-12
Pełen profesjonalizm, zarówno podczas przyjmowania zamówienia jak i przy jego realizacji. Wzorowa obsługa klienta. Produkty bardzo wysokiej jakości. Polecam!
Elżbieta Sawicki
Elżbieta Sawicki
2023-03-10
Polecam firme . Wielki profesjonalizm i przygotowanie jak również doradztwo na każdym etapie montażu fotowoltaiki . Szczególne wyrazy uznania dla pana Łukasza pełen profesjonalizm i wprowadzenie w temat również dziękuje za pomoc pani Kasi .
Leszek Zieliński
Leszek Zieliński
2023-03-10
Z czystym sumieniem polecam firmę Frankiewicz szczególnie kontakt w załatwieniu z panem Łukaszem profesjonalista w każdym calu fotowoltaika działa perfekcyjnie za chwilę zacznę realizację następnego zlecenia na fotowoltaike z panem Łukaszem
Rafal Andrzejewski
Rafal Andrzejewski
2023-03-09
Zdecydowanie mogę polecić. Pan Łukasz bardzo sympatyczny i profesionalny w swoim fachu . Gorąco polecam
kkrasinski
kkrasinski
2023-03-09
Pełen profesjonalizm, dobry kontakt z przedstawicielem firmy.
laseroz Y
laseroz Y
2023-03-02
Serdecznie polecam. Bardzo indywidualne i kompleksowe podejście do klienta. Bardzo profesjonalna ekipe monterska. Kompetentna kadra techników-elektryków. I oczywiście świetna wspolpraca z opiekunem projektu, Pania Moniką, która od audytu, po pomoc związaną z uzyskaniem dotacji w pełni służy pomocą. Pozdrawiam Frankiewicz Team i życzę wszystkim tak owocnej i udanej współpracy, która mi dane bylo z tą firmą podjąć 🙂
Michał Perz
Michał Perz
2023-03-01
Bardzo profesjonalne podejście do klienta, zarówno w doradztwie, załatwieniu formalności i montażu. Instalacja po roku użytkowania spełnia moje oczekiwania. Gorąco zachecam do kontaktu z Panią Moniką N. z Firmy Frankiewicz .
Tomasz Barszczuk
Tomasz Barszczuk
2023-03-01
Profesjonalizm 100%. Gdyby wszystkie firmy tak dobrze funkcjonowały…
Bartosz Wojciechowski
Bartosz Wojciechowski
2022-04-03
Informacje o firmie frankiewicz Energy otrzymalem z polecenia. Profesjonale doradztwo oraz dobrze zorganizowana ekipa monterów. Firma godna polecenia.
.

PLANUJESZ INWESTYCJĘ FIRMOWĄ W FOTOWOLTAIKĘ, POMPĘ CIEPŁA LUB MAGAZYN?

DOWIEDZ SIĘ TERAZ:

fotowoltaika dla firm

Zaznacz co Cię interesuje

Formularz Energy Dla Firm

Ostatnie realizacje

Najczęściej zadawane pytania

Nasi doradcy są na bieżąco z informacjami na temat dofinansowań. Pomogą osiągnąć Ci najwyższą kwotę dotacji na fotowoltaikę, pompę ciepła lub magazyn energii. Zaznacz w formularzu czego potrzebujesz i odbierz swoją ofertę z wyliczoną kwotą dofinansowania.

Najważniejsze korzyści, to: obniżka rachunków za prąd, niezależność energetyczna, zwiększenie wartości i prestiżu. nieruchomości

 Wymagania techniczne związane z instalacją paneli fotowoltaicznych zależą od wielu czynników, takich jak kształt i wielkość dachu, jego kąt nachylenia, wytrzymałość konstrukcji dachu oraz warunki klimatyczne w danej okolicy. Nasi doradcy ocenią na miejscu warunki i możliwość instalacji.

Biorąc pod uwagę obecny wzrost cen rachunków za prąd przeciętna instalacja zwraca się pomiędzy 5 a 7 lat. Oczywiście jest to uzależnione od aktualnych rachunków za prąd. Z uwagi na to, ze każdy przypadek jest indywidualny – Nasz doradca wyliczy dla Ciebie szacowaną datę zwrotu.

Wyślij formularz na tej stronie, nasi doradcy z przyjemnością udzielą wyczerpującej odpowiedzi.

Czy poszukujesz wykwalifikowanych specjalistów, którzy zainstalują system fotowoltaiczny w Twojej firmie?

Jeśli tak, to wypełnij formularz i pobierz naszą ofertę.