Zyskaj ekologiczne i nowoczesne gospodarstwo,
które nie generuje rachunków!

FOTOWOLTAIKA DLA ROLNIKA

już od 149.99 zł/miesięcznie

Odbierz kalkulację

Zaznacz interesujące Cię komponenty i sprawdź cenę z dofinansowaniem.

Formularz Energy

Dlaczego warto skorzystać z oferty Frankiewicz Energy?

Maksymalna kwota dofinansowania

Niezależnie od tego, czy interesuje Cię fotowoltaika, pompa, magazyn czy cały zestaw. Dzięki nam masz gwarancję najwyższej kwoty dofinansowania!

Certyfikowany Montaż

Twoja fotowoltaika zostanie zamontowana przez wykwalifikowanych specjalistów posiadających certyfikaty i doświadczenie w tej dziedzinie! Montaż odbywa się BEZ PODWYKONAWCÓW!

Pomoc w doborze komponentów

Nasi specjaliści pomogą Ci wybrać panele, falownik i pozostałe komponenty w taki sposób, aby Twoja inwestycja zwróciła się jak najszybciej!

Doradztwo i dodatkowe usługi

Chcesz wykorzystać maksymalnie potencjał swojego gospodarstwa, oszczędzać również na ogrzewaniu i mieć prąd nawet wtedy, gdy jest awaria sieci? Zapytaj o pompę ciepła i magazyn energii.

Instalujemy fotowoltaikę, pompy ciepła i magazyny energii dla rolników w całej zachodniej Polsce!

Fotowoltaika dla rolnika
już od 149,99 zł / miesięcznie

Prowadzisz gospodarstwo rolne na terenie zachodniej Polski i zastanawiasz się nad instalacją fotowoltaiki, pompy ciepła lub magazynu energii? Koniecznie sprawdź naszą ofertę specjalnie dla rolników i dowiedz się, ile przysługuje Ci dofinansowania. Nasi specjaliści posiadają najbardziej aktualne informacje i przygotują dla Ciebie ofertę, która zawiera dokładne obliczenia!

Dowiedz się już dziś, ile możesz zaoszczędzić w skali roku i kiedy zwróci się inwestycja. Postaw na niezależność energetyczną i zyskaj nowoczesne, ekologiczne rozwiązania dla Twojego gospodarstwa rolnego, które pozwolą obniżyć koszty utrzymania!

Kliknij, wyślij formularz i dowiedz się, ile możesz zaoszczędzić w skali roku, dzięki inwestycji w fotowoltaikę, pompy ciepła i magazyny energii dla Twojego gospodarstwa!

Ponad 1000 wykonanych instalacji

Fotowoltaika dla rolnika z maksymalną kwotą dofinansowania
w 4 prostych krokach

Jak uzyskać maksymalną kwotę dofinansowania i oszczędzać na rachunkach za prąd?

Krok 1. Wybierz komponenty

Zaznacz czy interesuje Cię sama fotowoltaika, czy zestaw (np. fotowoltaika + pompa ciepła) i wyślij formularz.

Krok 2. Porozmawiaj z doradcą

Po wysłaniu formularza skontaktuje się z Tobą nasz doradca energetyczny. Potrzebujemy kilku informacji, aby wyliczyć dokładne kwoty dofinansowań i przewidywany zwrot z inwestycji.

Krok 3. Poznaj kwoty dofinansowań

Otrzymasz szczegółową kalkulację, której dowiesz się ile możesz uzyskać dofinansowania i jak szybko Twoja fotowoltaika zacznie na siebie zarabiać.

Krok 4. Podejmij decyzję i zyskaj dom bez rachunków!

Aż 8 na 10 osób wykazuje zainteresowanie po otrzymaniu oferty z kalkulacją. Możesz mieć fotowoltaikę i zyskać dom bez rachunków już od 149 zł / miesięcznie!

ZASTANAWIASZ SIĘ DLACZEGO
NASZA OFERTA JEST TAK ATRAKCYJNA?

Zaznacz co Cię interesuje, wyślij formularz i się sam przekonaj! 

Pospiesz się. Ilość bezpłatnych kalkulacji, które mogą przygotować nasi doradcy jest ograniczona.

Co mówią nasi klienci?

Na podstawie 26 opinii
Dariusz Groń
Dariusz Groń
2023-03-12
Fachowa i rzetelna firma godna polecenia. Pomoc od projektu przez realizację po uruchomienie. Bez problemów, terminowo wykonana instalacja i co najważniejsze profesjonalna pomoc przy złożeniu i obsłudze dokumentacji do strony operatora.
Maciej Grys
Maciej Grys
2023-03-12
Pełen profesjonalizm, zarówno podczas przyjmowania zamówienia jak i przy jego realizacji. Wzorowa obsługa klienta. Produkty bardzo wysokiej jakości. Polecam!
Elżbieta Sawicki
Elżbieta Sawicki
2023-03-10
Polecam firme . Wielki profesjonalizm i przygotowanie jak również doradztwo na każdym etapie montażu fotowoltaiki . Szczególne wyrazy uznania dla pana Łukasza pełen profesjonalizm i wprowadzenie w temat również dziękuje za pomoc pani Kasi .
Leszek Zieliński
Leszek Zieliński
2023-03-10
Z czystym sumieniem polecam firmę Frankiewicz szczególnie kontakt w załatwieniu z panem Łukaszem profesjonalista w każdym calu fotowoltaika działa perfekcyjnie za chwilę zacznę realizację następnego zlecenia na fotowoltaike z panem Łukaszem
Rafal Andrzejewski
Rafal Andrzejewski
2023-03-09
Zdecydowanie mogę polecić. Pan Łukasz bardzo sympatyczny i profesionalny w swoim fachu . Gorąco polecam
kkrasinski
kkrasinski
2023-03-09
Pełen profesjonalizm, dobry kontakt z przedstawicielem firmy.
laseroz Y
laseroz Y
2023-03-02
Serdecznie polecam. Bardzo indywidualne i kompleksowe podejście do klienta. Bardzo profesjonalna ekipe monterska. Kompetentna kadra techników-elektryków. I oczywiście świetna wspolpraca z opiekunem projektu, Pania Moniką, która od audytu, po pomoc związaną z uzyskaniem dotacji w pełni służy pomocą. Pozdrawiam Frankiewicz Team i życzę wszystkim tak owocnej i udanej współpracy, która mi dane bylo z tą firmą podjąć 🙂
Michał Perz
Michał Perz
2023-03-01
Bardzo profesjonalne podejście do klienta, zarówno w doradztwie, załatwieniu formalności i montażu. Instalacja po roku użytkowania spełnia moje oczekiwania. Gorąco zachecam do kontaktu z Panią Moniką N. z Firmy Frankiewicz .
Tomasz Barszczuk
Tomasz Barszczuk
2023-03-01
Profesjonalizm 100%. Gdyby wszystkie firmy tak dobrze funkcjonowały…
Bartosz Wojciechowski
Bartosz Wojciechowski
2022-04-03
Informacje o firmie frankiewicz Energy otrzymalem z polecenia. Profesjonale doradztwo oraz dobrze zorganizowana ekipa monterów. Firma godna polecenia.
.

PLANUJESZ INWESTYCJĘ W FOTOWOLTAIKĘ, POMPĘ CIEPŁA LUB MAGAZYN DLA TWOJEGO GOSPODARSTWA?

DOWIEDZ SIĘ TERAZ:

Fotowoltaika cennik

Zaznacz co Cię interesuje

Formularz Energy

Ostatnie realizacje

Najczęściej zadawane pytania

Nasi doradcy są na bieżąco z informacjami na temat dofinansowań. Pomogą osiągnąć Ci najwyższą kwotę dotacji na fotowoltaikę, pompę ciepła lub magazyn energii. Zaznacz w formularzu czego potrzebujesz i odbierz swoją ofertę z wyliczoną kwotą dofinansowania.

Najważniejsze korzyści, to: obniżka rachunków za prąd, niezależność energetyczna, zwiększenie wartości i prestiżu. nieruchomości

 Wymagania techniczne związane z instalacją paneli fotowoltaicznych zależą od wielu czynników, takich jak kształt i wielkość dachu, jego kąt nachylenia, wytrzymałość konstrukcji dachu oraz warunki klimatyczne w danej okolicy. Nasi doradcy ocenią na miejscu warunki i możliwość instalacji.

Biorąc pod uwagę obecny wzrost cen rachunków za prąd przeciętna instalacja zwraca się pomiędzy 5 a 7 lat. Oczywiście jest to uzależnione od aktualnych rachunków za prąd. Z uwagi na to, ze każdy przypadek jest indywidualny – Nasz doradca wyliczy dla Ciebie szacowaną datę zwrotu.

Wyślij formularz na tej stronie, nasi doradcy z przyjemnością udzielą wyczerpującej odpowiedzi.

Czy poszukujesz wykwalifikowanych specjalistów, którzy zainstalują system fotowoltaiczny w Twoim gospodarstwie?

Jeśli tak, to wypełnij formularz i pobierz naszą ofertę.